Ljusstakar i silver
2012-09-20
148095
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, Carlman, Stockholm 1907, godronnering, höjd 26 cm
En manschett med lagning