Gideon Börje olja
2012-09-23
148091
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Björkar, signerad Gideon Börje, olja på duk,
64x53 cm