Ingegerd Torhamn olja
2012-09-24
148072
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, signerad it, olja på pannå, 49x60 cm