Ringar i 18 k guld diamanter
2012-09-20
148070
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RINGAR, 3 st., 18 k guld, diamanter varav några med äldre slipning, 1930/40-tal
En ringskena med slitage