Armband i 18 k guld
2012-09-20
148033
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, fantasilänk, italienska stämplar, längd 18 cm, vikt ca 14 g
Bucklor