Severin Nilsson oljemålning
2012-09-18
148026
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NILSSON, Severin (1849-1918): Landskap med väg, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 28,5x47 cm