Monogramisten olja
2012-09-22
148002
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONOGRAMISTEN AS (1800-tal): Motiv från Stockholm, signerad och daterad -92 (1892), olja på duk, 46x67 cm
Dukskador