Axel Olson etsning
2012-09-18
148000
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Komposition med händer, signerad Axel Olson, etsning, 12x15 cm