Klubbat för:
6 000 SEK
3 000 SEK
MASK, Chokwe, Angola, målat trä och växtfibrer, höjd 32 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen
Lagningar
147941
2012-09-27