Okänd konstnär oljemålning
2012-09-18
147808
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blomsterstilleben, bär signatur Herbert, daterad 1928, olja på duk, 46x36 cm