Lena Linderholm litografi
2012-09-15
147731
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 73x55 cm, oramad