Anshelm Dahl oljemålning
2012-09-17
147693
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Höstlandskap med stuga vid vattendrag, signerad, olja på duk, 59x95 cm