Fiskbassänger 1900-tal
2012-09-16
147666
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FISKBASSÄNGER, 1 par, porslin, 1900-tal, dekor i emaljfärger av blommor och fjärilar, invändigt guldfiskar, höjd 40 cm
Slitage