Mask, Yoruba

Mask, Yoruba
Mask, Yoruba
Mask, Yoruba
Mask, Yoruba
Mask, Yoruba
Mask, Yoruba
Mask, Yoruba
Mask, Yoruba

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASK, "Egungun", Yoruba, Nigeria, höjd 25 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Omfattande skador

147663

2012-09-27