Wilhelm Wik olja
2012-09-24
147658
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WIK, Wilhelm (1897-1987): "Komposition I", signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 41x33 cm
Dukmärken