Mask Dan Guere

Mask Dan Guere
Mask Dan Guere
Mask Dan Guere
Mask Dan Guere

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MASK, Dan Guere, patinerat trä med applikationer i textil med metallklockor, kaurisnäckor, höjd 30 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Skador

147647

2012-09-27