David Söderholm akvarell
2012-09-15
147621
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÖDERHOLM, David (1883-1961): Motiv från Uppsalaslätten, signerad David Söderholm, akvarell, 41x74 cm