John Sundberg oljemålning
2012-09-16
147616
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SUNDBERG, John (18/1900-tal): Hästar - Motiv från Furusund, signerad och daterad John Sundberg Furusund 93, olja på duk, 100x130 cm