Peter Dahl färglitografi
2012-09-16
147565
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 149/375, färglitografi, bildyta 45,5x29,5 cm