Roland Svensson färglitografi
2012-09-16
147562
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Motiv från Tornö, signerad roland S, färglitografi, 45/100, 28,5x41cm