Roland Svensson färglitografi
2012-09-15
147555
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (född 1910-2003): "Karlssons bro", signerad roland S, färglitografi PT, 28x44 cm