Gravyr med jaktmotiv
2012-09-17
147445
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAVYR, Jaktmotiv, gravyr, daterad 1798, 45x54 cm
Mörknad, veck, slitage