Holländsk gravyr
2012-09-17
147444
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRAVYR, "Dutch cottagers", Holland 1800-tal, 44x35 cm
Fläckar, slitage