Erland Cullberg
2012-09-17
147413
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Porträtt, signerad E Cullberg, olja på duk, 55x46 cm, Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare