Erland Cullberg olja
2012-09-17
147410
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, osignerad, olja på pannå, 55x46 cm,
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare