Erland Cullberg olja
2012-09-17
147408
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, osignerad , olja på pannå, 55x46 cm,
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare