Sraffan Lindh olja
2012-09-14
147372
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LINDH, Staffan (född 1931): "Sittande modell", monogramsignerad och daterad S L 55, olja på duk, 33x22 cm