Akke Kumlien oljemålning
2012-09-14
147371
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KUMLIEN, Akke (1884-1949): Motiv från Toledo, signerad Kumlien, olja på duk, 27x32 cm