Erland Cullberg olja
2012-09-17
147265
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Komposition, monogramsignerad E C, olja på duk, 73x60 cm,
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare