Skål i sterlingsilver
2012-09-12
147253
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL, VAS, sterlingsilver, stämplade 1987-88, signerade Harry, skålens höjd 7, diameter 13 cm, vikt ca 477 g