Anshelm Dahm oljemålning
2012-09-14
147240
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Anshelm ( född 1897-1964): Höstlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 58x94 cm