Otto Hesselbom oljemålning
2012-09-14
147231
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HESSELBOM, Otto (1848-1913): Parklandskap, signerad Hesselbom, olja på duk, 29x21 cm
Dukskador, uppfodrad