Olle Nyman färglitografi
2012-09-14
147165
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Komposition, färglitografi, signerad Olle Nyman-65 PT, 50x35 cm