Olle Hanspers akvarell
2012-09-13
147069
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANSPERS, Olle (född 1923): Skogslandskap, signerad Olle Hanspers, akvarell, 12,5x21 cm