Olle Nyman collage
2012-09-13
147066
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Stilleben, collage, 105x87 cm,
PROVENIENS: Berns Salonger, Arne Edfeldt
Glasskador, spricka