Baljfåtöljer 1 par sengustavianska
2012-09-20
146943
| Klubbat belopp | 26 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustavianska, dekor i pastellage, bemålade
Smärre skador och lagningar