Picasso litografi
2012-09-12
146925
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PICASSO, Pablo (1881-1973): efter, Fredsduva, signerad och daterad i stenen, litografi, bladstorlek 50x64 cm