Roland Svensson färglitografi
2012-09-12
146845
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad Roland S, 356/360, färglitografi, 39x57 cm
Vågigt blad