Roland Svensson färglitografi
2012-09-12
146843
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarkväll Tornö", Möja, signerad Roland S, färglitografi, 356/360, 49x41 cm