Roland Svensson färglitografi
2012-09-12
146842
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Skärgårdsvinter", signerad Roland S, 356/360, färglitografi, 42x58 cm