Einar Jolin färglitografi
2012-09-12
146840
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Isprinsessan-Kungsträdgården, signerad Jolin, 249/360, färglitografi, 45x55 cm