Sven Erixson litografi
2012-09-16
146822
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Gamla Katarinahissen"- Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 150/350, färglitografi, 49x24 cm
gulnader