Sven Erixson litografi
2012-09-16
146694
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Västerbron" - Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 79/350, färglitografi, 34x43 cm