Zig gouache
2012-09-11
146662
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZIG, Louis Gaudin (?-1936): "Le Dragons D´or", gouache på papper, signerad ZIG, bladmått, 47,5x31,5 cm
Skador