Alexander Vasilenko litografi
2012-09-11
146622
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASILENKO, Alexander (född 1965): "Red Torso", signerad Vasilenko, litografi, 75x52 cm