Oidentifierad konstnär
2012-09-11
146592
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med herdar och får, olja på duk, 72x91 cm
Dukskador, dubblerad