Målning 1900-tal
2012-09-11
146579
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad G Viqué, olja på duk uppklistrad på pannå, 49x39 cm