Robert Högfeldt oljemålning
2012-09-11
146555
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Insjölandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 45x55 cm