Orancia emaljskylt
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EMALJSKYLT, omkring 1900-talets mitt, Orancia, oval, 43x65 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
146533
Päivämäärä:
2012-09-30