Bertel Bertel-Nordström oljemålning
2012-09-11
146528
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Damporträtt, signerad Bertel Nordström, olja på papper, 25x22 cm